MÖBLER / Bord / Nattygsbord 10548479
nr 1054 8479
Nattygsbord
Ett par, 1950-tal, mahogny, längd: 50 cm, djup: 32 cm, höjd: 55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 september 2016
kl 20:07:45
350 kr
450 kr
500 kr